400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones
Certificaat
China ACASOM CO., LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones
Grote Afbeelding :  400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: ACASOM
Modelnummer: VlC4-4050607050N1
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 1699
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 3000
beschrijving
Productnaam: Draagbare FPV-jammer voor drones Functie: Blokkering van FPV en drone
Actieafstand: 500-1500 m (afhankelijk van de reële omgeving) Werkfrequentie: 400 MHz-800 MHz
Uitgangsvermogen: 50 W Gewicht: 3.2 kg
Werktijd: 1.0 uur Het Meetapparaat van de batterijcapaciteit: LCD scherm
Rf-Haven: N-vrouwelijk Batterijen inbegrepen: 29.2V /10000mAh
Oplader Spanning: 29.2V/2A Actieve koeling: - Ja, dat klopt.
Waterdicht: IP68 Werktemperatuur: -20°C tot +60°C
Grootte van de schelp: 177 x 85 x 43 mm Uitgangsvermogen1: 10W 20W 30W 40W 50W 60W 70W (op maat)
Woking Band1: 200MHz -6100MHz (op maat) Tipe leverancier: Vervaardiging
Markeren:
50W draagbaar verstoringstoestel
Draagbare verstoringsinrichting van 700 MHz
500M verstoring voor drones
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 0
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 1
VIC-4 4 banden 50W GAN Draagbare FPV Drone Jammer
400M-500M, 500M-600M, 600M-700M, 700M-800M
1Beschrijvingen
De VIC-4 is een 4-band FPV en drone jammer, en de afstand van het schild kan een straal van 1-1,5 km bereiken.Het productontwerp maakt gebruik van de chipoplossing van GAN en de geïntegreerde lithiumbatterij met een hoge dichtheid voor stroomvoorzieningHet product als geheel heeft een IP68 waterdichte structuur, geheel aluminium lichaam.VIC-4-producten in verschillende frequentiebanden kunnen tegelijkertijd worden gebruikt om het doel van gewichtsdeling en veiligheidsdeling te bereiken.U kunt de werkfrequentiebanden van VIC-2 aanpassen, zoals 200-300M, 300-400M, 400-500M, 500-600M, 600-700M, 700-800M, 800-900M, 900-1000M, 1.2G, 1.5G, 2.4G, 5.2G, 5.8G, enz.En vermogen 10W, 20W,30W, 40W, 50W, 60W.
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 2
2.Productspecificaties
Werkfrequentie 400M-500M, 500M-600M, 600M-700M, 700M-800M
Uitgangsvermogen 50 W
Actieafstand 1000-1500 meter straal ((afhankelijk van de werkelijke omgeving))
Mobiliteit en gewicht 3.2 kg
Functie Blokkeer het FPV-dronesignaal
Werktemperatuur - 20°C tot +60°C
Werktijd 1.0 uur
Actieve koeling - Ja, dat klopt.
Inbegrepen batterijen 29.2V /10000mAh
Capaciteit van de laadmachine 29.2V/2A
RF-poort N-vrouwelijk
Waterdicht IP68
Batterijcapaciteitstester LCD scherm
Stroomstop IP68 - Plug voor luchtvaart
Kleur Groen
Schelpenmateriaal Aluminium
Grootte van de schelp 177*165*43 mm
LCD-schermknop - Ja, dat klopt.
RF-knop voor elke band - Ja, dat klopt.
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 3
3.Voordelen van het product
1De VIC-4 bevat 4 banden 50W GAN anti-drone module en een lithiumbatterie (29,2V/10000mAh batterij) die langer dan 1 uur kan werken.
3De VIC-4 is IP68 waterdicht en kan lang werken in regenachtige omgevingen en in de wildernis.
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 4
4. Productgegevens
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 5
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 6
5Grootte van het product
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 7
6Wat is er in het doosje?
1*VIC-4
1*29.2V 2A-oplaadadapter
1* poly-zak
4*3dB omni-antenne
400M 500M 600M 700MHz 50W draagbaar verstoringsapparaat voor drones 8