2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell
Certificaat
China ACASOM CO., LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell
Grote Afbeelding :  2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: ACASOM
Modelnummer: ACA-ISO-JAM2220S1
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 215
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 3000
beschrijving
Type: Jammer-module Chipset: GaN-chip met hoog vermogen
Tipe leverancier: Vervaardiging Toepassing: Drone FPV Jammer systeem
Productnaam: FPV-jammermodule Frequentie: 2200 MHz-2400 MHz
Kracht: 43 dBm/20W Interface: Sma-F
Stroom: 2.0A @24V, 43 dBm Stopcontact: 15 cm rode/zwarte draad
Netto grootte: 131*53*17 mm Nettogewicht: 0.22kg
Spanning: 24V Werkfrequentie: 200M -6100MHz (op maat)
Uitgangsvermogen: 10W 20W 30W 40W 50W 60W 100W (op maat)
Markeren:
20w Drone jammer module
2.2 GHz Drone Jammer Module
2.3GHz Drone Jammer Module
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 0
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 1
2200MHz-2400MHz 2.2GHz 2.4GHz 20W GAN drone FPV jammer
1Beschrijvingen
De 50W drone FPV jammer, onafhankelijk ontwikkeld door ACASOM, wordt voornamelijk gebruikt om drones en FPV te beschermen, en de afstand is 1-2 km.Dit product maakt gebruik van de nieuwste generatie van vermogen apparaten-galliumnitride ((GAN)Het product maakt ook gebruik van circulatoren en isolatoren, wat de stabiliteit van het product aanzienlijk verbetert.de schelp van ons product gebruikt het nikkelplating proces van luchtvaart aluminium doosDeze serie producten heeft 200M, 300, 400M, 500M, 600M, 700M, 800M, 900M, 1000M, 1.2G, 1.3G, 1.4G, 1.5G,1.7G, 2.2G, 2.4G, 3.5G, 4.8G, 5.0G, 5.2G, 5.7G, 5.8G, 6.1G en andere frequentiebanden.
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 2
2.Productspecificaties
- Nee, dat is niet waar. Artikel 2 Specificaties
1 Frequentiebereik 2200 MHz-2400 MHz
2 Werkspanning 24V
3 RF PORT SMA-F
4 Uitgangsvermogen 43 dBm
5 Stroom 2.0A @24V, 43 dBm
6 Efficiëntie 48%@43dBm
7 LED-stand Rood
8 Werktemperatuur -30°C ∼85°C
9 Bergingstemperatuur -40°C ∼150°C
10 Werkvochtigheid < 95% RH
11 Vlakheid ±0,5 dB
12 Stroomstop 15 cm rode/zwarte draad
14 Grootte van de schelp 131*53*17 mm
15 Nettogewicht 0.22kg
3.Voordelen van het product
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 3
4.GAN Chip Voordelen
1• Hoog vermogen en hoge werkingsdoeltreffendheid, hoger dan 50%;
2De chips van GAN zijn verpakt in keramiek, niet in plastic, verlengen de levensduur;
4Als je de antenne niet installeert, brandt de Jammer niet uit.
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 4
5Grootte van het product
2.2GHz 2.3GHz 20W GAN 2200M-2400M Drone Jammer Module met Aluminium Shell 5