2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator
Certificaat
China ACASOM CO., LIMITED certificaten
Ik ben online Chatten Nu
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator
Grote Afbeelding :  2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: ACASOM
Modelnummer: ACA-ISO-JAM24550S1
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1
Prijs: 215
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 3000
beschrijving
Type: Jammer-module Chipset: GaN-chip met hoog vermogen
Tipe leverancier: Vervaardiging Toepassing: Drone FPV Jammer systeem
Productnaam: FPV-jammermodule Frequentie: 2350 MHz-2550 MHz
Kracht: 47dBm Interface: Sma-F
Stroom: 3.2A @28V, 47 dBm Stopcontact: 15 cm rode/zwarte draad
Netto grootte: 131*53*17 mm Nettogewicht: 0.22kg
Spanning: 28V Werkfrequentie: 200M -6100MHz (op maat)
Uitgangsvermogen: 10W 20W 30W 40W 50W 60W 100W (op maat)
Markeren:
50 W drone jammer module
2.4G Drone Jammer Module
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 0
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 1
2350MHz-2550MHz 2.4GHz 2.5GHz 50W GAN drone FPV jammer
1Beschrijvingen
De 50W drone FPV jammer, onafhankelijk ontwikkeld door ACASOM, wordt voornamelijk gebruikt om drones en FPV te beschermen, en de afstand is 1-2 km.Dit product maakt gebruik van de nieuwste generatie van vermogen apparaten-galliumnitride ((GAN)Het product maakt ook gebruik van circulatoren en isolatoren, wat de stabiliteit van het product aanzienlijk verbetert.de schelp van ons product gebruikt het nikkelplating proces van luchtvaart aluminium doosDeze serie producten heeft 200M, 300, 400M, 500M, 600M, 700M, 800M, 900M, 1000M, 1.2G, 1.3G, 1.4G, 1.5G,1.7G, 2.2G, 2.4G, 3.5G, 4.8G, 5.0G, 5.2G, 5.7G, 5.8G, 6.1G en andere frequentiebanden.
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 2
2.Productspecificaties
- Nee, dat is niet waar. Artikel 2 Specificaties
1 Frequentiebereik 2350 MHz-2550 MHz
2 Werkspanning 28V
3 RF PORT SMA-F
4 Uitgangsvermogen 47 dBm
5 Stroom 3.2A @28V, 47 dBm
6 Efficiëntie 55% @ 47 dBm
7 LED-stand Rood
8 Werktemperatuur -30°C ∼85°C
9 Bergingstemperatuur -40°C ∼150°C
10 Werkvochtigheid < 95% RH
11 Vlakheid ±0,5 dB
12 Stroomstop 15 cm rode/zwarte draad
14 Grootte van de schelp 131*53*17 mm
15 Nettogewicht 0.22kg
3.Voordelen van het product
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 3
4.GAN Chip Voordelen
1• Hoog vermogen en hoge werkingsdoeltreffendheid, hoger dan 50%;
2De chips van GAN zijn verpakt in keramiek, niet in plastic, verlengen de levensduur;
4Als je de antenne niet installeert, brandt de Jammer niet uit.
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 4
5Grootte van het product
2350M-2550M 50W GAN Drone Jammer Module 2.4G FPV Signal Blocker met Circulator 5